کتاب من این ترانه را شنیده ام

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-داستان روانشناسانه

هنگامی که کای لنسینگ با فقیر ثروتمند پیتر کارینگتون ازدواج می کند، او به خوبی از شایعات مربوط به مرگ مرموز از همسر اول گیتس، که در دهه بیست سال پیش باردار شناخته شده است، شناخته شده است. کی همچنین متوجه می شود که پیتر مزمن مزمن است که از کابوس های دوره ای رنج می برد. هنگامی که پلیس در آستانۀ خود با حکم دستگیری پیترز در رابطه با قتل دیگری - که یک زن پترسی به مدت دوازده سال پیش به دبیرستان ارشد رفته بود - به کیه شروع به ترس می کند که از قاتل خواب زده ازدواج کرده است، و او تصمیم می گیرد تا حقیقت را در پشت مرگ های گیج کننده پیدا کند. اما آیا مرگ دو نفر مرتبط است؟ و چرا ملودی که کی نمیتواند شناسایی کند هر بار که به کلیسای خانواده نزدیک می شود، در سر او بازی می کند؟


خرید کتاب من این ترانه را شنیده ام
جستجوی کتاب من این ترانه را شنیده ام در گودریدز

معرفی کتاب من این ترانه را شنیده ام از نگاه کاربران
این اولین خواندن من از مری هیگگینس کلارک بود مطمئن نیستم که چگونه می شود به عنوان سبک نوشتن آن کمی متفاوت است به آنچه من استفاده می شود اما توسط 1/4 راه از طریق من خوب بود. من طرح بسیار قابل پیش بینی و \u0026 amp؛ می دانست که چطور پایان می یابد، ویژگی های خوب کار می کرد، اما من فقط فکر می کردم که این برای من کافی نیست، من هیچ تنش در سراسر \u0026 amp؛ سرعت آن همانند تمام راه بود، به این معنا که نمی توانم بگویم من آن را دوست نداشتم فکر می کردم آن را به اندازه کافی به Carringtons به اندازه کافی و \u0026 amp؛ ایلین زمان زیادی را صرف اعصاب خود کرد، چرا که دروغ می گوید، تقلب می کند سرقت می کند تا پسرش را از راه همه چیز محافظت کند. من تعجب می کنم که تا چه حد او به \u0026 amp؛ معلوم است او پنهان اسرار بیشتر که نلی بود. بیشتر از این نویسنده 3،5 ستاره را بخواند

مشاهده لینک اصلی
این کتاب تمام مواد لازم را برای یک هیجان خوب داشت - عشق، پول، قتل، مواد مخدر، blackmailâ € | در عوض یک فریب گرم بود. خیلی متلاشی شده، بسیار عجیب و غریب در بخش هایی است که شخصیت های شما را نمی شناسند زیرا شما هیچ چیز درباره آنها نمی دانید. کلیه جلسات، تمسخر، عروسی و ماه عسل کای و پیتر در 4 صفحه پوشش داده شده است، که باعث می شود که تقسیم آنها به یکدیگر بسیار سخت باشد. من آن را به پایان رسید تا ببینید که پیچیدگی پایان می تواند، اما آن را بسیار خنده دار نبود.

مشاهده لینک اصلی
MHC کارشناسی ارشد در چیدمان پیچیده و سرنخ است. شخصیت ها درخشان نیست و زبانش نیست. اما او در تشویق قاتلان چندگانه امکان پذیر است و داستان را به طریقی که رضایتبخش است قابل توجه است. در این رمان یک میلیاردر متهم به کشتن سه نفر، از جمله پدر همسر جدید و جدیدش است. پیچیدگی مسئله این است که او یک خواب آلود است و آماده تسلیم شدن به این واقعیت است که او ممکن است یک قاتل ناشناس باشد. همسرش که به نجات او می آید. او از او دفاع می کند، وقتی که دیگران پای خود را خم می کنند و به اعتراف جرم می رسند تا هزینه کمتری دریافت کنند. دانستن پایان داستان، شما را از شادی تماشای آن باز نمی دارد. من 60 صفحه را برای گرم کردن رمان گرفتم. آن را در آن لحظه زمانی که من قرار بود آن را قرار داده است که MHC ریختن به مهارت های قابل توجه خود را به عنوان spinner از بسیاری از داستان های احتمالی. در حالی که جنبه های دیگر کتاب ممکن است فاقد باشد ... ما واقعا در مورد این رمان علاقه مند هستیم .... من در مهارت عالی خودم برای ایجاد خطوط داستان چند رشته ای نشان دادم. مطمئنا آسان و در عین حال هوشمندانه خواندنی است.

مشاهده لینک اصلی
من یک نقطه ضعف برای کتابهای مری هیگزین کلارک دارم. رمان های تعطیلات او اولین کسانی بودند که هرگز به عنوان نوجوان یاد نمی گرفتند و قطعا نه آخرین. من بلافاصله توسط اسلحه های قتل عام و اسرار تاریک، خود را با هر صفحه تبدیل تبدیل شد. من نمی دانم چرا باید یک دختر 12 ساله بیشتر در مورد اسرار پلیسی از کتاب های نوجوان علاقه مند شود، اما چه می توانم بگویم، این یک بازی عالی بود. در آن زمان من می دانستم که کتاب ها را دوست داشتم و می دانستم که یک روز یک نویسنده می شود، اما به لطف مری هیگز کالارک، من دقیقا همان چیزی را که می خواهم بنویسم را متوجه شدم. وقتی اولین رمان هیجان انگیزم را در اوایل دهه ی 20 منتشر کردم، نمی توانستم فکر کنم این دختر کوچولو در من، کسی که این نویسنده ی بزرگ آمریکایی را خوانده و مورد ستایش قرار داده بود، تنها می توانست بعد از پیروزی او از خواب بیدار شود. اما به اندازه کافی در مورد رویای مادام العمر من مری هیگینز کلارک نویسنده با استعداد است و این رمان در حال حاضر فوق العاده عالی است: کای لنسینگ، دختر بعدی، در عشق با یک میلیونر خوش تیپ جوان زندگی می کند که در یک عمارت مجزا و عجیب زندگی می کند و به برخی از حوادث مرگ وحشتناک اشاره دارد. این عاشقانه دوست داشتنی است که زمانی که شواهد جدید علیه تازه واردین او را به دستگیری او متوقف می شود، قطع می شود. او به تنهایی در عمارت بزرگ خود فرو می رود، احاطه شده توسط تعداد کمی از مردم که می تواند به او قسمتی از همسرش پیتر را به قتل رساند - و احتمالا می خواهم او نیز مرده است. آنچه که واقعا در مورد این داستان من را مجبور به پیشرفته بود کلارک تا به حال کاشته شده است علامت سوالات و سرصفحه های متضاد به عنوان هویت قاتل واقعی است. در هر فصل ممکن است نظر شما ممکن است به دلیل اطلاعات جدید تعجب آور تغییر کند. من مغزم را قفل کردم اما هنوز 100٪ مطمئن نیستم که قاتل بود. من فقط خواندن را ادامه دادم چون واقعا حیرت زده شدم، اما چون فقط باید متوجه شدم که این کار را کرده است. تا آخرین فصل هایی که کلارک تمام انتهای شل را گره زده بود، تا آن زمان ندیده بود، و سپس راه حل به نظر می رسید واضح تر از همیشه است. و این چیزی است که من در مورد یک هیجان خوب دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
توضیحات: هنگامی که کای لنسینگ با فقیر ثروتمند پیتر کارینگتون ازدواج می کند، او به خوبی از شایعات مربوط به مرگ مرموز همسر اول گیتس، که در دهه بیست سال پیش بنیاد خانواده شناور بود، شناخته شده بود. کی همچنین متوجه می شود که پیتر مزمن مزمن است که از کابوس های دوره ای رنج می برد. هنگامی که پلیس در آستانۀ خود با حکم دستگیری پیترز در رابطه با قتل دیگری - که یک زن پترسی به مدت دوازده سال پیش به دبیرستان ارشد رفته بود - به کیه شروع به ترس می کند که از قاتل خواب زده ازدواج کرده است، و او تصمیم می گیرد تا حقیقت را در پشت مرگ های گیج کننده پیدا کند. اما آیا مرگ دو نفر مرتبط است؟ و چرا ملودی که کی نمیتواند شناسایی کند هر بار که به کلیسای خانواده نزدیک می شود، در سر او بازی می کند؟ سگ راه رفتن روستا mp3 (به پارک سگ نگاه نکن!) من تعجب می کنم که چرا چنین فایر عادی باید گسترش یابد و به بیش از 300 صفحه تبدیل شود - این اتفاق می افتد. پایه 3 * 3 * دو دختر کوچولو در آبی 3 * من شنیدم که آهنگ قبل از 2 * فقط به آرامی در حال حرکت

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من این ترانه را شنیده ام


 کتاب دریا
 کتاب دروغ گویی روی مبل
 کتاب چلنجر دیپ
 کتاب اتاق
 کتاب مرد معلق
 کتاب همزاد