کتاب سیر عشق

اثر آلن دوباتن از انتشارات چترنگ - مترجم: زهرا باختری-داستان روانشناسانه

سِير عشق تحولات رابطه‌ی عاشقانه‌ی زوجی را روايت می‌کند، به نام‌های ربيع و کِرستن، که در ادينبرو عاشق يکديگر می‌شوند، با هم ازدواج می‌کنند و بچه‌دار می‌شوند؛ اما هيچ رابطه‌ی طولانی مدتی به سادگی پايان داستان‌های عاشقانه نيست: «... و سال‌های سال به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی کردند!» سِير عشق رمانی عاشقانه است که به کندوکاو در چگونگی بقا و پيشرفت عشق در دراز مدت می‌پردازد. اين رمان تلاش می‌کند آنچه را بعد از وقوع عشق اتفاق می‌افتد بکاود؛ آنچه عشق را زنده نگه می‌دارد و آنچه تحت فشارهای زندگی معمولی بر سر آرمان‌های اوليه‌مان می‌آيد. خواننده همراه با ربيع و کرستن، نخستين جرقه‌های شيدايی، سادگی گرفتاری در دام عشق و همچنين سير زندگی پس از آن را تجربه می‌کند. بخش‌هايی فلسفی که لابه‌لای چالش‌های آنان آمده است، توضيح و راهنمايی است از سوی آلن دوباتن، برای خوانندگانش. آلن دوباتن آثار موفقی همچون پروست چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند و جستارهايی در باب عشق را در کارنامه‌ی خود دارد. سعی دوباتن همواره بر اين بوده است که تجربه‌های شخصی‌اش را با انديشمندان بزرگ در هم آميزد و فلسفه را در زندگی روزمره‌ی مردم جا کند. خود او نام «فلسفه‌ی روزمره» را بر آن می‌گذارد. فلسفه‌ی روزمره‌ی دوباتن سِير عشق را به رمانی داستانی، فلسفی و روان‌شناسانه مبدل می‌کند که مخاطبش را ترغيب می‌کند عميقاً با شخصيت‌های رمان همذات‌پنداری کند و به تجربيات آن‌ها راجع به عشق، بينديشد


خرید کتاب سیر عشق
جستجوی کتاب سیر عشق در گودریدز

معرفی کتاب سیر عشق از نگاه کاربران
* من خوش شانس بودم برای دریافت یک eARC از این کتاب از طریق کتاب پنگوئن و NetGalley، تشکر از شما! * نگاه صادق، زیبا و فلسفی در ایجاد و حفظ یک رابطه عاشقانه. ربیح و کیرستن مطمئن نیستند که چه چیزی را دنبال می کنند و در 30 سالگی یکدیگر را ملاقات می کنند. آنها غذا می گیرند، آنها رابطه جنسی دارند، ازدواج می کنند، ازدواج می کنند، با هم زندگی می کنند، دو فرزند دارند، فرزندانشان رشد می کنند. رابطه آنها در یک وضعیت ثابت است، و د Botton کار شگفت انگیزی در نشان دادن آن است که نه فقط تمام گل سرخ، تمام وقت، اما فقط تمام ناراحتی، تمام وقت نیست. همه چیز به طور مداوم در حال تغییر است و مردم برای ادامه فعالیت تلاش می کنند. استدلال، خیانت، ناسزا بودن، خشم، خستگی، اما همچنین یادآوری اینکه چرا کسی را دوست دارید، سکوت راحت، دستانت، جنس است. من احساس می کنم این کتاب آن را کاملا برای من پوشش داد، با وجود اینکه من در دوران اولیه زندگی و روابطم هستم. این داستان با تفاسیر فلسفی در مورد جنبه های زندگی در عشق و زندگی در یک رابطه متمرکز است، که به زیبایی داستان دینی شاعرانه د بواتون را تعریف می کند.

مشاهده لینک اصلی
بینش بسیار خوب و مفید در مورد چگونگی روانشناسی پشت رابطه در طولانی مدت کار می کند. چطور چیزها باز می شود و چه چیزی ممکن است در پشت آنها پنهان شود. به عنوان داستان عاشقانه ربیح و کیرستن، با تفسیر متناوب De Botton، روایت شده است. من با هر چیزی که او می گویم موافق نیستم، قطعا نه با این پیشنهاد که زنا نمی تواند یک رویداد شکستن رابطه بزرگ باشد، بلکه چیزی شبیه به یک بازیگر شطرنج با یک غریبه است - خوب، ساده نیست، اما به طور کلی به عنوان چیزی که نباید محکوم شود و باید در عوض به عنوان عادی در نظر گرفته شود. با این حال، در موارد متعددی، خود را در گذشته و حال، در موارد متعددی، به شیوه ای که ربیح عمل می کرد، و آنچه در زیر هر عمل است، به رسمیت می شناسم. بنابراین، به طور کلی، من این کتاب را پیدا کردم باید برای همه کسانی که دوست دارند یا می خواهند ارتباط برقرار کنند و درک کنند روابط کتاب ها و فیلم های عاشقانه نیستند. فقط، لطفا اعتماد به ادعای @ Zamly @ chapter را ندهید ...

مشاهده لینک اصلی
من از شجاعت همه افرادی که زندگی شگرف خود را در آنها زندگی می کنند قدردانی می کنم (برای اینکه نویسنده کمی متناقض کند). داستان عاشقانه ای مثل هیچ کس دیگر، این داستان است که با انتظارات ما بازی می کند. کیرستن و ربیح خان ملاقات، عاشق شدن، ازدواج و داشتن فرزند. آنچه که در اینجا آورده شده است، داستان رابطه آنها با یک نگاه غیرمنتظره و ناخوشایند به واکنش هر واکنش به آن است. در بسیاری از لحظات خودم خودم را گول زدم چون من یک ایده یا احساس را به رسمیت شناختم. من نسبتا مشخص است که بسیاری از خوانندگان به این طریق واکنش نشان خواهند داد. من عاشق این واقعیت بودم که این یک داستان نسبتا عرفانی است ... لذت بردن از این رمان از اکتشاف ایده ها و احساسات حاصل می شود. با تشکر از NetGalley برای یک نسخه در مقابل یک بررسی صادقانه.

مشاهده لینک اصلی
عنوان می گوید،The Course of Love: A Novel، @ اما این کتاب بهتر است نه به عنوان یک رمان، بلکه به عنوان یک مقاله بسیار متفکر و مفید (شخصی) در تکامل عشق و ازدواج. (اگر می خواستم یک رمان را بخوانم، می توانم آنا کارنینا را برداشت کنم. می دانم که دات بوتون این روش غیر معمول را برای ترکیب داستان و غیر علمی مورد امتحان قرار می دهد، اما من در مورد مزایای این ژانر، حداقل همانطور که توسط د بوتون تمرین می کند.) هدف این کتاب درمان است. هر کسی که ازدواج کرده، می خواهد ازدواج کند یا فکر کند ازدواج باید این کتاب را مطالعه کند. به روش روشن، در اینجا @ love passionate @ or @ unrequited love، اینجا خیلی کم است، بنابراین در جای دیگری برای آن نگاه کنید.

مشاهده لینک اصلی
عشق .. یک کلمه با جنبه های بسیاری. یک کلمه که شما می توانید بسیار ساده توضیح دهید، این چیزی است که این کتاب به شما نشان می دهد. توضیح خوبی برای رفتارهایی است که مردم نشان می دهند. و همچنین درس های مربوط به احساسات خود را. کتاب بزرگ زمانی که شما در یک رابطه طولانی تر و یا هنگامی که شما رابطه ای که شکست خورده است. کتاب عالی برای نشان دادن چگونگی رفتار با افرادی که دوست دارید. کتاب که نشان می دهد شما وجود دارد 1 راه برای دوست داشتن کسی. برای افرادی که اصلا نمی خواهند @ را در زندگی زنده نگه دارند، اما برای افرادی که می خواهند در حال یادگیری و تکامل باشند. برای افرادی که سوالاتی در مورد زندگی، عشق و شخص دیگری در رابطه شما می پرسند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیر عشق


 کتاب رستاخیز
 کتاب جاسوس ها
 کتاب چنبره افعی ها
 کتاب کفش های ایتالیایی
 کتاب مامان و معنی زندگی
 کتاب هنگامی که نیچه گریست