کتاب رهایت می کنم

اثر کلر مکینتاش از انتشارات میلکان - مترجم: نیلوفر بیات-داستان روانشناسانه

کتاب «رهایت می‌کنم» اولین اثر از نویسندۀ بریتانیایی، کلر مکینتاش است. این رمان که در سال 2014 میلادی با عنوان انگلیسی I Let You Go منتشر شده است، توانسته جایزۀ بهترین رمان جنایی سال 2016 در انگلستان را کسب نماید. این رمان پس از انتشار توانست جز پرفروش‌ترین‌های نشریه نیویورک تایمز، ساندی تایمز و شرکت الکترونیکی معتبر آمازون قرار گیرد.
در این رمان داستان زنی روایت می‌شود که دخترش را در یک حادثۀ جنایی از دست داده است. زمانی که وی برای فرار از غم از دست‌دادن دخترش به کشوری دیگر پناه می‌برد تا در آنجا تسلی خاطری بیابد، کارآگاهی دنبال پیداکردن سرنخی از نحوۀ کشته‌شدن دختر است و او را دوباره وارد این حادثۀ هولناک می‌کند.

http://sarbook.com/product/351002


خرید کتاب رهایت می کنم
جستجوی کتاب رهایت می کنم در گودریدز

معرفی کتاب رهایت می کنم از نگاه کاربران
سرانجام! یک داستان که من را از سقوط من از کتاب های به طوری که من به تازگی خوانده ام من باید صادق باشم که اولین 100 صفحه یا بیشتر، در حالی که به اندازه کافی جالب برای نگه داشتن من خواندن، کمی آهسته برای من. اما پس از آن توپ پرواز از سمت چپ به من آمد و من را به سمت حق توجه! این نویسنده توانست بیش از یک بار در طول دوره این کتاب شگفت زده کند. من هیچ چیز دیگری را نمی گویم، زیرا واقعا نمی توانم در مورد برخی چیزها بدون اینکه داستان را خراب کنم، اشتیاق زیادی بهش داشته باشم، اما این بسیار سرگرم کننده بود (با وجود موضوع غم انگیز / سنگین) . چیزهای خوب اینجا.

مشاهده لینک اصلی
پاره شده بین 3.5 و 4 ستاره، بنابراین من در این یکی به پایین میافتم ... یک شب بارانی، یک زن و پسر پنج ساله یعقوب به خانه میروند. همانطور که بیشتر پنج ساله است، پر از انرژی است، بنابراین او دست خود را از مادران درک می کند و از طریق خیابان به خانه خود می رود. اما قبل از اینکه او بتواند از خیابان عبور کند، ماشین از هیچ جا خارج نمیشود و به او باز میگردد، سپس در حالی که مادرش برای کمک به جیبش میرود، رانندگی میکند. جنا گری ناامید است تا فرار از کابوس سقوط ماشین را بیدار کند که هر شب او را فریاد می زند. او از دست دادن و ترس او فلج شده است و احساس می کند که همه در اطراف او قضاوت می کنند. او به ساحل ولز فرار می کند، به یک شهر که تقریبا خالی است بیشتر از سال، مگر در طول تابستان. او خودش را نگه می دارد، منجر به وجود اسپارتان می شود و نمی خواهد کسی را به او نزدیک کند، زیرا می ترسد که او نیز صدمه ببیند. اما با وجود تمایل وی به تنهایی، کمی بعد او اعتماد به نفس خود را به دست می گیرد و در شهر کوچکی از Penfach شروع به فعالیت می کند، از یک حرفه جدید به عنوان یک عکاس شروع می کند و به مردم اعتماد می کند. در همین حال، دو کارآگاه، ری و کیت، تلاش می کنند برای تشخیص اینکه چه کسی مسئول مرگ جاکوبس بود. آنها تصمیم گرفتند که به درستی با مادر جیکوبز کار کنند و حافظه خود را نادیده بگیرند، بدون اینکه هیچ سنگی نزنند. اما این یک مشکل سخت برای حل کردن است - باران و تاریک بود، هیچ کس نمیتوانست دریابد که چه نوع ماشین با آن برخورد کرده یا ویژگیهای قابل توجهی از راننده را دیده، و واقعا هیچ سرنخی برای پیروی از آن ندارند. و در حالی که آنها می خواهند هر سرب را به قتل برسانند، مدت ها قبل از اینکه آنها فشار به لغو پرونده و حرکت به چیزهای دیگر، و ری، که گرسنه برای ارتقاء به رهبری ارشد، نمی خواهم به آینده خود را به خطر بیاندازد. متوقف با خلاصه طرح در این نقطه از ترس از دادن هر چیزی دور. یک نکته در کتاب وجود دارد که به معنای واقعی کلمه می گوید: \"خوش آمدید، چه؟!؟ این چند چرخشی جالب و شاید غیرمنتظره می گیرد\" بعضی از آنها کار می کنند و بعضی از آنها نیز به نظر من کار نمی کنند. اما این قطعا یک کتاب است که به من ثابت حدس زدن برای کمی تا زمانی که همه چیز شروع به تبدیل شدن به روشن است. Clare مکینتاش کار بسیار خوبی را ایجاد شخصیت های خود را و شما را به طرح، اندکی بعد، تا زمانی که شما قلاب. یک داستان نویسان با استعداد را می خوانید و یادداشت های خود را در مورد چیزهایی که در زندگی شخصی او الهام گرفته از نوشتن این کتاب قطعا به من در مورد انتخاب های او ساخته شده است. من می توانستم بدون دو مورد از طرح های انجام شده، از جمله آن که در آن ری با مسائل در خانه کار می کرد، انجام دادم، زیرا در حالی که شخصیت او کمی از کار افتاد، احساس غیر ضروری شد. به نظر هیچ کس، جهان ادبی این را می خواند کتاب هیجان انگیز بعدی بسکتبال را برای کسانی که دوست دختر دختر در قطار و دختر رفته را کتاب\n. (شما می دانید زمانی که آنها این کار را می کنند خجالت می کشند). من حدس می زنم که این کتاب ها چیزی شبیه به هم دارند، اما در نهایت، من دوست داشتم به من اجازه بدهم کمی بیشتر از هر کدام از آنها بپردازم. قطعا یکی از جذاب ترین خواندن است. با تشکر از NetGalley و Berkley برای ارائه نسخه پیشین این کتاب در عوض برای بررسی بی طرفانه !! مشاهده تمام نظرات من در http: //itseithersadnessoreuphoria.blo ....

مشاهده لینک اصلی
من به شما اجازه می دهم یک تریلر مستقل و روانشناسی نوشته شده توسط نویسنده: Clare Mackintosh است. بسیاری از این رمان به نظر من بسیار کند است، دیدگاه های متعدد برای ردیابی وجود دارد و آن موضوعاتی است که ممکن است برای برخی از آنها دشوار باشد ... اما ... جزء هیجان انگیز آن را تشکیل می دهد، زیرا آن را یک رمز و راز عاطفی می سازد ، تعویض معده و چند قطعه پیچ و تاب که دزدکی حرکت کردن و گرفتن شما. آره، دقیقا مثل این! خانم. الهام مکینتاش برای نوشتن من اجازه دهید شما بروید از حوادث حقیقی که او تجربه کرده است یا حداقل بخشی از آن آمده است. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد پشت صحنه را اینجا بخوانید. اگر فکر می کنید از ترکیبی از هیجان انگیز روانشناختی، رمز و راز / تعلیق، داستان داستانی و داستان های خنده دار لذت می برید، آن را چک کنید. اما مراقب باشید، بر خلاف عنوان نشان می دهد، این کتاب به شما اجازه رفتن ... همیشه. نقل قول مورد علاقه من:Wat مهم تر: خرید مواد مخدر یا خشونت خانگی؟ آن را نه به عنوان ساده به عنوان که هر چند این است؟ در مورد خشونت هایی که به علت سوء مصرف مواد صورت می گیرد، چه سرقت هایی توسط معتادان انجام می شود و به دنبال حل آنها هستند؟ توجه داشته باشید: هر گونه اشتباه در املا / نقطه گذاری در نقل قول فوق، من را به عنوان من تایپ این در حالی که گوش دادن به آن را از طریق صوتی.

مشاهده لینک اصلی
در حالیکه صحنه های این کتاب در رابطه با سوء استفاده فیزیکی وجود دارد که من را ناراحت می کند، این هنوز یکی از خواندن فوق العاده است. یک تصادف اتومبیل که یک کودک جوان به شدت ضربه می زند. او فقط 2 ثانیه اجازه داد تا موهایش را از چشمانش بیرون بکشد و این همه آن است. راننده ماشین چرخش می کند و سرعت می گیرد، او را تنها با پسر مرده اش ترک می کند. این همه اتفاق می افتد به طوری که او حتی نمی تواند نگاه خوب به ماشین اجازه بدهید به جز یک شماره پلاک. جنا گری هرگز هرگز این شب را فراموش نکنید تا زمانی که او زندگی می کند. او اجرا می کند، ناامید می شود گذشته را پشت سرش بگذارد، اما هرگز فراموش نمی کند و خودش را فراموش می کند. ریاست استیونز، در حال تحقیق در مورد این موضوع است که راننده را پیدا خواهد کرد و عدالت را برای یعقوب کم می کند. اما این آسان نخواهد بود و زندگی شخصی او رنج خواهد برد. این با چنین انفجار شروع می شود، پس نویسنده به آرامی کار می کند و خواننده می داند که این دو شخصیت را از طریق POV خودش می شناسد. در حالی که من از دیدن جنا و جایی که او امروز را می شناختم لذت می بردم، متوجه شدم که واقعا از طرف رویه پلیس این خیلی بهتر است. عنصر اضافه شده برای شناختن ری بیشتر به همراه مبارزات خانوادگی او به عمق این تجربه کامل اضافه شده است. در نیمه راه پیچیدگی ظالمانه وجود دارد که به معنای واقعی کلمه افتادن فک پایین من بود و پس از آن سرعت کتاب به سمت رمپ رفت بالا یک شخصیت جدید معرفی شد (آنتاگونیست) و وو-چه یک قطعه کار. بعضی از عناصر این داستان وجود داشت که من آن را دقیق می دانستم، اما بعضی اوقات نویسندگان باید چیزهایی را بسازند تا طرح به حرکت ادامه دهند و این ها در مقایسه با دیگرانی که من با آنها روبرو بوده اند کوچک هستند ... بنابراین همه ببخشند اگر شما می توانید داستان های گذشته با سوء استفاده فیزیکی در هم آمیخته شوید، من به شدت این توصیه را برای همه junkies رمز و راز / هیجان انگیز است. 5 ستاره جامد، و من منتظر دست خود را بر روی بیشتر از این نویسندگان کتاب!

مشاهده لینک اصلی
کلر MackintoshExcelente ... چه کسی می خواهید به خواندن @ من سمت چپ شما برو @ £ NA باید @ @ مطلقا هیچ چیزی در مورد این کتاب را بخواند - و یا پشت جلد و یا بررسی ... â € من سمت چپ شما را با زیر عنوان در português یورو \"همه این اتفاقات خیلی سریع رخ داد. او نمیتوانست از آن اجتناب کند. و یا می تواند آن را؟ â € à © بسیار بیشتر از یک تریلر psicológico یا پلیس، à © عاشقانه بسیار عالی با نوشتن کامل و caracterizaçà £ از شخصیت های استثنایی â € \"secundárias.ConstituÃdo اصلی و قسمت اول و توسط قسمت دوم که کاملا و concluÃdo مناسب توسط EpÃlogo (در opinia من £ desnecessário و prescindÃvel) â € من سمت چپ شما اولین à © کلر Mackintosh.Há از کتاب یک مدت زمان طولانی است که آیا این £ € شد خیلی خوب â € œenganadoâ € | من فقط 5 ستاره نمی کنید زیرا من دو زیر قطعه را دوست ندارم و Epilogue Exaggerated را پیدا کردم. â € من سمت چپ شما will- € à © کار بسیار recomendável با کاملأ پیچیده نوشته شده و £ traduçà استثنایی پرتغالی. @ رمان که باعث می شود سنگین ترمز و یک PIA £ £ تهراناونیو تعجب آور است که à لازم است که ابتدا برای پیدا کردن سرنخ هایی که ما از دست داده ایم، بازگردیم. @ In Stylist

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رهایت می کنم


 کتاب سیر عشق
 کتاب پرواز بر فراز آشیانه فاخته
 کتاب دروغ گویی روی مبل
 کتاب رهایت می کنم
 کتاب اتاق شماره 6
 کتاب جستارهایی در باب عشق