کتاب باورم کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات شادان - مترجم: نفیسه معتکف-داستان روانشناسانه

جرمی مارش، به عنوان یک روزنامه نگار علمی با ستون به طور منظم در علمی آمریکایی، متخصص در تخریب فراطبیعی است و دارای عینک و عجیب و غریب است. یک شک و تردید متولد شده، او به شهر کوچکی از بوئن کریک، کارولینای شمالی سفر می کند، مصمم است تا علت واقعی را در کنار ظاهری شبح که در گورستان شهر ظاهر می شود پیدا کند. با این حال، آنچه که او در پی آن قرار می دهد، ملاقات و ناپدید شدن است و به عشق لس ای دانلل، نوه روان شهر می افتد. در حال حاضر، اگر دوستداران جوان هر نوع آینده ای را داشته باشند، جرمی باید یک انتخاب دشوار را انتخاب کند: به زندگی که می داند، بازگردد یا چیزی را که قبلا نمی توانست قبول کند، از جهش جهش بزرگی برمی دارد. یک داستان در مورد شانس گرفتن و قلب شما، اعتقاد بر این است که شما نیز به معجزه عشق اعتقاد دارید.


خرید کتاب باورم کن
جستجوی کتاب باورم کن در گودریدز

معرفی کتاب باورم کن از نگاه کاربران
خوب، این تنها دومین کتابی است که نیکلاس اسپارکس از آن خواند. و برای ضبط، من واقعا به کتاب صوتی گوش دادم. من کاملا مطمئن هستم که نظر من را از بین می برد، زیرا من واقعا راوی را دوست نداشتم. مطمئن نیستم که چرا، اما صدای او فقط قطعات عاشقانه واقعا جادویی صدا کرد. داستان خوب بود آن را در مورد یک شهر کوچک کمی که دارای افسانه ارواح در گورستان است و نویسنده بزرگ شهر که می خواهد برای نوشتن یک داستان در مورد آن. او با کتابدار محلی Lexi ملاقات می کند، و آنها در فریب دادن نور شرکت می کنند که منجر به ... یک رابطه پایدار با تنها یک زن و شوهر از بوسه های واقعا نوجوان و یک برخورد جنسی می شود؟ فقط برای من باور نکردنی بود اگرچه این یک کتاب فوق العاده ساده بود که انتظار می رفت باور نکردنی نبود. با این حال باید بگویم، آخرین دو پاراگراف تقریبا به من این را داده اند.

مشاهده لینک اصلی
@ Jeremy Marsh به عنوان یک روزنامه نگار علمی با یک ستون به طور منظم در @ Scientif American، @ Jeremy Marsh متخصص در تخریب فوقالعاده - تا زمانی که عاشق نوه شهر روانشناسی می شود. من بسیاری از کتاب نیکلاس اسپارکس را خوانده ام و دوست داشتم. متأسفانه، این یکی باعث شد من را از خودم بپرسم: چرا این 368 صفحه برای این داستان به ما دادند؟ کمی از رمز و راز در مورد چراغ به نظر می رسید تنها مورد علاقه در کل داستان است. Lexie دوباره در مورد احساسات او نسبت به جرمی دوباره باز است. اما چیزی که بیشتر من را ناراحت می کرد، آنها تنها بعد از چند روز از دانستن یکدیگر، از خواب بیدار شدند، در حالی که لسی هنوز مطمئن نبود که او می خواست با جرمی ارتباط برقرار کند. سرانجام، پایان فقط چند صفحه پیچیده شد. من واقعا مطمئن نیستم که حتی دو نفر را سزاوار داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
این خیلی ناامید کننده بود. من معمولا دوست دارم یا حتی کتابهای نیکلاس اسپارکس را دوست دارم. من دومین خریدم من احساس می کردم که شروع به کار کرد و بسیار کند بود. داستان به سختی درک شد زیرا من خسته شدم و نمی توانستم به کاراکترهای خودم متصل شوم. نیمه راه از طریق گفت و گو برداشت شد و برخی از اسرار جالب نشان داد. توجه من قصد داشت کتاب را تمام کند. در این کتاب غم انگیز به پایان نرسیده بود که نیکلاس را منتظر آن هستم. داستان عشق بین جرمی و لکسی آزار دهنده است. من فقط چیزی از آنها احساس نمی کردم، اما تشدید شد. ایده جرمی تلاش برای متقاعد کردن مردم که شهر شکار نیست، کمی خسته کننده بود. اوه، و همه ی شب با جرمی عاشق شدم، اون یک جفت گاو بود. بسیاری از قطعات غیر واقعی بودند.

مشاهده لینک اصلی
من خیلی دوست نداشتم این نویسنده. کتاب های او مانند افسانه های مدرن است که کاملا باور نکردنی هستند و شما باید تمام دلایل واقعیت را به حالت تعلیق درآورید. این کتاب همه چیز را درباره تمسخر می گیرد، اما نه در مورد واقعیت های روابط روزمره. این یکی در شهر کوچکی کوچک کارولینای شمالی واقع شده است. یک نویسنده علمی hotshot از شهر نیویورک به کارولینای شمالی پرواز می کند تا یک افسانه درباره چراغ های مرموز در یک گورستان قدیمی را رد کند. نویسنده مشهور با یک کتابدار شهر کوچک ملاقات می کند و در نگاه اول عشق است. این کتاب صرفا بر اساس کلیشه هایی است که هر دو شهر کوچکی در جنوب زندگی می کنند، بلکه نیویورکر ها به طور کلی. من از آن لذت نبردم، اما می توانم ببینم که آیا کسی به دنبال یک نور خواندنی با پایان خوش است، این ممکن است کتاب درست باشد

مشاهده لینک اصلی
نیکلاس اسپارکس اغلب کار خوبی را در ایجاد احساسات ایجاد می کند. با این حال، این یکی برای من کمی صاف بود. ممکن است به دلیل برخی از بدبینی های اخیر در مورد پیام است که در رسانه های ما بسیار شایع است که باعث می شود یکی از معتقد است که همه چیز شما نیاز به عشق است. دو شخصیت در این کتاب از دنیای کاملا متفاوت هستند و طی یک هفته موفق نیویورکر تصمیم گرفته است که او را به سمت پاشنه در عشق با یک دختر کوچک شهر و به پایان برساند از پیشرفت های تازه در زندگی حرفه ای خود را، تمام خانواده اش را ترک کنید، او خیلی نزدیک است و از زندگی شهر خارج می شود، برای رفتن به یک شهر کوچک و صرف بقیه زندگی خود را با خوشحالی همیشه پس از آن. خوش شانس مردم! دوست دارم 10 سال بعد داستان را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باورم کن


 کتاب خلق شدگان یک روز
 کتاب ابله
 کتاب اتاق
 کتاب فداکاری مظنون X
 کتاب سوءقصد
 کتاب پیش به سوی ثروت